Underground sleeve - smooth
Item-No.: 140880
Data
| Item | Underground sleeve - smooth |
|---|---|
| Material | PVC |
| Colour | |
| Diameter | 200 mm |
| Nominal Diameter | 100 mm |
| Length | 480 mm |
| Execution | Outer pipe = CP-pipe (black) 200 x 4,0 (OD 200) |
| Note |
With accessories: 2 shrink hoses, 1 plug, component A+B withour PEHD electrofusion coupler please follow instructions carefully! |
| Quantity Unit | piece |
| Weight | 2,25 kg |