Divisible socket
Item-No.: 503310
Data
| Item | Divisible socket |
|---|---|
| Material | PP |
| Colour | |
| Inner Ø | 110 mm |
| Wall Thickness | 3,5 mm |
| Connection from / to | Split duct / Pipe |
| Remark | Connectin of split duct pipe and flexible or rigid pipes |
| Quantity Unit | piece |
| Weight | 0,4 kg |