Cable protection bend
Item-No.: 458034
Data
| Item | Cable protection bend |
|---|---|
| Material | PE-HD |
| Colour | |
| Socket | Integral ring seal socket |
| Diameter | 160 mm |
| Wall Thickness | 6,2 mm |
| Degree | 15° |
| Radius | 1000 mm |
| Quantity Unit | piece |
| Weight | 3,1 kg |